Oferujemy profesjonalny serwis sprężarek i pomp próżniowych

Usługi serwisowe

Oferujemy profesjonalny serwis sprężarek i pomp próżniowych

  • Działamy 24/h
  • Na czas naprawy udostępniamy urządzenia zastępcze
  • Oferujemy oryginalne części jak i sprawdzone zamienniki

Serwisujemy urządzania wielu marek w tym:

Airpol, Alup, Atlas Copco, Champion, Gardner Denver, Hydrovane, Keaser, Mattei, Pneumofore, Tamrotor

Skontaktuj się z serwisem

serwis@techem.com.pl
+48 22 489 65 30

Oferujemy profesjonalny serwis kompresorów, dmuchaw i osprzętu dla sprężonego powietrza oraz próżni wiodących światowych producentów. Zajmujemy się naprawą, konserwacją, regeneracją oraz przeglądami okresowymi urządzeń.  Nasi serwisanci zapewniają obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie. Posiadamy 30-letnie doświadczenie w naprawie urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby wykwalifikowana kadra regularnie doszkalała się w oddziałach producentów, poznając najnowsze rozwiązania oraz technologie.

W zakres naszych działań wchodzą:

  • serwis awaryjny sprężarek śrubowych oraz łopatkowych
  • wynajem urządzeń zastępczych o mocy w zakresie od 2kW do 45 kW,  które pozwolą na zachowanie ciągłości pracy; zapewniamy dostawę, montaż oraz uruchomienie nawet następnego dnia roboczego (w zależności od potrzeb i dostępności urządzeń),
  • remonty sprężarek śrubowych oraz łopatkowych, które obejmują diagnostykę, wymianę części lub ich regenerację,
  • okresowe przeglądy wykonywane po zawarciu umowy długoterminowej, dzięki którym będziesz miał pewność sprawności wszystkich urządzeń, a wszelkie usterki zostaną zauważone i usunięte z odpowiednim wyprzedzeniem,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie ekonomicznej i bezawaryjnej eksploatacji urządzeń sprężających, a także ich modernizacji.
  • Obsługa urządzeń służących do przygotowania sprężonego powietrza, w tym osuszaczy, odolejaczy, filtrów itd.

Nasz zespół serwisantów dokona profesjonalnej naprawy sprężarek różnych producentów, również tych, których produkty nie znajdują się w naszej stałej ofercie. Możesz skorzystać z naszych usług, nawet jeśli nie jesteś naszym klientem!

Dzięki wsparciu producentów, zapewniamy oryginalne zestawy serwisowe. Jesteśmy w stanie na życzenie klienta zaproponować sprawdzone i przetestowane części zamienne, na które również udzielamy gwarancji. W naszej ofercie są pojedyncze części zamienne, jak również  atestowane oleje, zarówno dla urządzeń aktualnie produkowanych, jak i dla wszystkich wycofanych już z produkcji. Posiadamy magazyn części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu naprawa czy wysyłka potrzebnych materiałów rozpoczynana jest natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia lub zdiagnozowaniu problemu.

Wiemy, jak ważnym aspektem jest zachowanie ciągłości produkcji. Dla klientów, z którymi mamy podpisane umowy serwisowe, gwarantujemy reakcję serwisu do 24h w dni robocze.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać rzetelne wsparcie techniczne!


Skontaktuj się z serwisem

serwis@techem.com.pl
+48 22 489 65 30

lub uzupełnij poniższy formularz