Oryginalne części zapasowe

Części zamienne do sprężarek

Nasza filozofia serwisowa polega na regularnych przeglądach serwisowych, które są gwarancją długiej, niezawodnej i bezproblemowej pracy sprężarek. Nasza firma posiada szerokie wsparcie techniczne obejmujące zestawy oryginalnych części do sprężarek i kompresorów, pojedyncze części zamienne oraz atestowane oleje zarówno dla aktualnie produkowanych typów sprężarek, jak i dla wszystkich wycofanych już z produkcji. Dzięki temu przeprowadzane przez nas serwisy sprężarek i kompresorów są kompleksowe, z korzyścią dla naszych klientów.

Zestawy serwisowe – oryginalne części zapasowe

Zestawy serwisowe mają na celu umożliwienie szybkiej, łatwej i niezawodnej konserwacji sprężarek. Zestawy zawierają wszystkie części potrzebne do efektywnej realizacji programu konserwacji prewencyjnej. Zastosowanie zestawów serwisowych, jako części regularnych przeglądów zapobiega kosztownym, nieoczekiwanym przestojom i gwarantuje ciągłą dostawę wysokiej jakości sprężonego powietrza.

Oleje do sprężarek łopatkowych – atestowane

Nawet najbardziej niezawodne na świecie sprężarki łopatkowe wymagają rutynowych wymian oleju w celu utrzymania najwyższej jakości działania. Wieloletnie doświadczenie firmy zaowocowało opracowaniem gamy wysokiej jakości olejów, które są gwarancją optymalnego działania sprężarki.

Oleje te spełniają rolę:
  • uszczelnienia,
  • chłodzenia,
  • smarowania.
Dostępne są następujące atestowane oleje Fluid Force :
  • Fluid Force Red 2000 do instalacji standardowych,
  • Fluid Force HPO do zastosowań wysokotemperaturowych i trudnych warunków pracy,
  • Fluid Force Clear do przetwórstwa żywności i zastosowań wymagających szczególnej ochrony środowiska. Używany także do płukania podczas wymiany oleju. 

Tylko nasza obsługa serwisowa zapewnia:

Stabilizację

Stała wydajność sprężarki przez cały czas eksploatacji.

Niezawodność

Prewencyjne przeglądy serwisowe.

Jakość

Oryginalne części, zestawy serwisowe i oleje.

Wydajność

Gwarancja wydajności i optymalności działania w każdym kolejnym roku eksploatacji.

Łatwość dostępu

Wyspecjalizowane zespoły serwisowe realizują wszystkie potrzeby w zakresie obsługi serwisowej.

Minimalizację kosztów

Wszystko, co konieczne do eksploatacji, dostarczane jest przez jednego producenta.

Szkolenia serwisowe

Firma TECHEM gwarantuje każdemu użytkownikowi sprężarek opiekę przez przeszkolonych pracowników serwisu. Wszyscy pracownicy serwisowi są przeszkoleni w oparciu o sprawdzone procedury serwisowania i napraw.

Serwis pomp próżniowych

Przeglądy pomp

Podstawowym czynnikiem gwarantującym długie, niezawodne i bezproblemowe działanie pomp próżniowych jest ich regularna konserwacja. Firma Pneumofore jest niekwestionowanym liderem na rynku zaawansowanych technologii konserwacji pomp.

Części do pomp

Prowadzimy magazyn oryginalnych standardowych części do sprzedawanych przez nas urządzeń oraz sprowadzamy części na specjalne zamówienie.

Oleje do pomp

Zarówno w sprężarkach, jak i w pompach próżniowych stosowany jest olej najwyższej jakości, który może być dobrany w zależności od zastosowania.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, nasz wykwalifikowany zespół inżynierów oferuje pomoc w prawidłowym doborze pomp próżniowych wytwarzających próżnię w rozmaitych aplikacjach – zasysających powietrze z zawartością różnego rodzaju cząstek stałych, wody oraz innych cieczy czy gazów. Prawidłowy dobór pompy wraz z jej zabezpieczeniem na wlocie w postaci odpowiednich filtrów ma kluczowe znaczenie dla poprawnego działania pompy w dłuższym okresie czasu, znacznie przedłuża jej trwałość, zmniejsza koszty eksploatacji i konserwacji urządzenia.